مجله بانوان

/

آشپزی

/

بیوگرافی امیرمهدی ژوله و همسرش جزئیات بیماری اش

[ بیوگرافی امیرمهدی ژوله, امیرمهدی ژوله, بازی امیرمهدی ژوله, همسر امیرمهدی ژوله, اینستاگرام امیرمهدی ژوله, بیماری امیرمهدی ژوله, تصاویر امیرمهدی ژوله, عکس های امیرمهدی ژوله, همسر امیرمهدی ژوله،بازی امیرمهدی ژوله, دختر امیرمهدی ژوله, تصاویر امیرمهدی ژوله،اینستاگرام امیرمهدی ژوله،بیماری امیرمهدی ژوله, امیرمهدی ژوله،بیوگرافی امیرمهدی ژوله،عکس های امیرمهدی ژوله, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

امیرمهدی ژوله,بیوگرافی امیرمهدی ژوله,عکس های امیرمهدی ژوله عکس های جدید امیر مهدی ژوله بیوگرافی امیرمهدی ژوله + تصاویر امیرمهدی ژوله (زادهٔ 27 مرداد 1358 در تهران) فیلم نامه نویس، بازیگر و روزنامه نگار ایرانی است.

چکیده ای از بیوگرافی امیرمهدی ژوله:

زاده: 27 مرداد 1358تهران، ایران
ملیت: ایران ایرانی
زمینه فعالیت: فیلم نامه نویس، بازیگر، روزنامه نگار
سال های فعالیت: 1381 تا کنون
فرزندان: گندم ژوله

امیرمهدی ژوله,بیوگرافی امیرمهدی ژوله,تصاویر امیرمهدی ژوله همسر امیر مهدی ژوله

بیوگرافی امیرمهدی ژوله:

امیرمهدی ژوله (زادهٔ 27 مرداد 1358 در تهران) فیلم نامه نویس، بازیگر و روزنامه نگار ایرانی است. ژوله از نویسندگان سریال های مهران مدیری می باشد که اخیراً در سینما و تلوزیون به ایفای نقش پرداخته است و با برنامه خندوانه توانست به خوبی شناخته شود. امیر مهدی ژوله متاهل است و ازدواج کرده است و یک فرزند دختر به نام گندم دارد.

امیرمهدی ژوله,بیوگرافی امیرمهدی ژوله,عکس دختر امیرمهدی ژوله دختر امیرمهدی ژوله (گندم)

بیماری ام اس امیرمهدی ژوله:
امیرمهدی ژوله که خود مبتلا به اِم اِس می باشد، در یکی از برنامه های خندوانه با این بیماری شوخی کرد و از تجربیاتش در مبارزه با این بیماری گفت.

امیر مهدی ژوله با انتشار متنی درباره بیماری اش نوشت: «بازم یه توضیح به نظرم غیر ضروری درباره حضورم در برنامه خندوانه و شوخی هام با بیماری و بیماران ام اس: من نزدیک به ده ساله درگیر بیماری ام اس ام. اساسا رامبد میخواست با من به عنوان یه ام اسی موفق! گفتگو کنه که من پیشنهاد دادم این خاطره گویی من به عنوان یه بیمار و نوع مواجهه ام با این بیماری به صورت یه شبه استند اپ کمدی اتفاق بیفته. قطعا کم کاستی هایی داشتم و به خاطر جرح و تعدیل ها و تلخی موضوع این کم و کاستی ها بیشتر هم نمود داشت. ضمن اینکه به خاطر درگیر بودن خودم با بیماری یه کم بی پرواتر رفتم تو دل داستان و از منظر خودم و اون چیزی که بر من گذاشته بود،ام اس رو روایت کردم… به نظرم اگر بخش معرفی ، بخشی از شوخی ها،بخشی از گپ و گفتم با رامبد عزیز و کل بخش تقدیر و اهدای لوح حذف نمیشد ، این تک و توک سوتفاهمات هم برای این تک و توک دوستان پیش نمیومد. مخلصیم»

امیرمهدی ژوله,بیوگرافی امیرمهدی ژوله,عکس های جدید امیرمهدی ژولهامیرمهدی ژوله و ویشکا آسایش

آثار امیر مهدی ژوله:
- پاورچین
- نقطه چین
- کمربندها را ببندیم
- زندگی به شرط خنده
- شب های برره
- باغ مظفر (1385)
- گنج مظفر (1386)
- مردهزارچهره (1387)
- مرددوهزارچهره (1388)
- قهوه تلخ (1389–91)
- ویلای من (1391–92)
- شوخی کردم (1392)
- در حاشیه (1393)
- عطسه (1394)
- در حاشیه 2 (1394)
- دورهمی (1395)
- ساعت پنج عصر (1395)
- خوب، بد، جلف - بازیگر (1395)
- دوباره اون آهنگ رو بزن سم (تئاتر - کارگردان داود بنی اردلان) (1395)
- دیوار به دیوار - بازیگر (سامان مقدم -1396)
- گلشیفته (1396)استند آپ کمدی امیرمهدی ژوله:

خندوانه (1394)

امیرمهدی ژوله,تصاویر امیرمهدی ژوله,عکس های جدید امیرمهدی ژوله عکس جدید امیرمهدی ژوله


اینستاگرام امیرمهدی ژوله:
امیرمهدی ژوله دلایل آمدنش به اینستاگرام را اینطور بیان میکند : افتادم تو دام عاشقی … بالاخره بعد از سالها مقاومت جوانمردانه در مقابل اینستا،گرفتارش شدم. دلایل مقاومتم هم معقول و منطقی بود.خوش عکس نیستم،خوب عکس نمیگیرم،جمعیت هم که از کنترلم خارج شه هول میکنم.حوصله و توان کل کل ندارم،انتقاد پذیر نیستم،فحش هم بزید خیلی ناراحت میشم. ولی خب مواجه شدن با این حجم از محبت که داشت خرج صفحات فیک میشد و استفاده از امکانات! اینستا ما رو هم راهی شما کرد. هوامو داشته باشید دیگه.فکر کنید خواهر مادر خودتونم.

امیرمهدی ژوله,تصاویر امیرمهدی ژوله,عکس امیرمهدی ژوله

گردآوری: بخش بازیگران